THAILAND CONCEPT CO. LTD.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
THAILAND CONCEPT CO. LTD.

TAYLAND HAKKINDA ARADIGINIZ HERSEY BURADA.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Tayland / Pattaya

+3
Admin
kemal
solter
7 posters
YazarMesaj
solter

solter

Tayland / Pattaya Empty
MesajKonu: Tayland / Pattaya   Tayland / Pattaya EmptyPerş. Haz. 04, 2009 3:34 pm

Pattaya Bangkok’ a en yakın sayfiye yeri olduğundan tam bir turizm cenneti olmuş durumda, bu 24 saat yaşayan şehirde her şeyi bulmanız mümkün olduğundan, leydi boy Showlarının haricinde yani gece hayatının dışında da, gezilip görülmesi gereken yerleri oldukça fazla, bu yüzden kısa zamanda Tayland’ı azda olsa tanıyabilmek açısından Pattaya uygun yer bence.
kemal

Tayland / Pattaya Empty
MesajKonu: pattaya   Tayland / Pattaya EmptyÇarş. Ağus. 12, 2009 11:07 pm

eylül ayının 4 ünde Tayland'a gidiyorum bu 5. gidişim olacak. Pattaya'da uzun süreler kaldık. Heryerini dolaştık. Buraya bol bol resim ekleyeceğim. Daha sonra uzun uzun detaylı anlatacağım. Türk lokantasından arap lokantalarına nerede ne yenir, gezilecek yerler neresi burada hepsini sizlerle paylaşacağım. Böyle bir paylaşım sitesi kurduğu için admini tebrik ediyorum. Tayland hakında merak edilen bir çok sorunun cevabını buradan bulabilirsiniz.
solter

solter

Tayland / Pattaya Empty
MesajKonu: Tayland   Tayland / Pattaya EmptyPerş. Ağus. 13, 2009 7:52 am

Kemal Kardeş Merhaba, mesaj ve paylaşım için teşekkürler, Tayland'ı bu kadar sevmeniz ne güzel, inşallah gelecekler içinde sizin yazacaklarınız yardımcı olur, çünkü genelde Turların yazdığı reklamasyon yazıları ile buradaki yapılan ve görülen o ki yaşam çok farklı, zaten gezginlerde en doğru bilgilere bu şekildeki formlardan öğreniyorlar, geldiğinizde ararsanız görüşmekten mutluluk duyarız. Selamlar
Admin
Admin
Admin

Tayland / Pattaya Empty
MesajKonu: Geri: Tayland / Pattaya   Tayland / Pattaya EmptyPerş. Ağus. 13, 2009 10:58 am

Kemalbey merhaba birdahaki gelişinizde tanısmak isteriz bizler thailand da yasıyoruz tekrar gorusmek uzere
http://www.thailandconcept.com
darthscorpion

Tayland / Pattaya Empty
MesajKonu: Geri: Tayland / Pattaya   Tayland / Pattaya EmptyC.tesi Şub. 27, 2010 3:23 pm

merhaba 6 mart tarihinde bangkok a gideceğim. oradan pattay ya geçeceğim 6 gece kalacağım. nereler gitmem gerektiği konusunda bir çok yazı okudum ama açıkçası sizden de tavsiye almak isterim.
anladığım kadarı ile siz de tayland ta yaşıyorsunuz
Admin
Admin
Admin

Tayland / Pattaya Empty
MesajKonu: Geri: Tayland / Pattaya   Tayland / Pattaya EmptyPaz Şub. 28, 2010 4:24 pm

darthscorpion demiş ki:
merhaba 6 mart tarihinde bangkok a gideceğim. oradan pattay ya geçeceğim 6 gece kalacağım. nereler gitmem gerektiği konusunda bir çok yazı okudum ama açıkçası sizden de tavsiye almak isterim.
anladığım kadarı ile siz de tayland ta yaşıyorsunuz

Gelme amaçınız ticarimi yoksa turistik mi bilgi verirseniz yardımcı olabilirim.
darthscorpion

Tayland / Pattaya Empty
MesajKonu: Geri: Tayland / Pattaya   Tayland / Pattaya EmptyPtsi Mart 01, 2010 8:45 pm

turistik amaçla gideceğim
Admin
Admin
Admin

Tayland / Pattaya Empty
MesajKonu: Geri: Tayland / Pattaya   Tayland / Pattaya EmptyÇarş. Mart 03, 2010 1:41 pm

darthscorpion demiş ki:
turistik amaçla gideceğim

Tekrar merhaba size tavsiyem pantalon hırka mont gibi seyleri kendinize yük etmemeniz . ayakkabı da isinize pek yaramaz terlık getırmenız sızın ıcın daha ıyı dolayısıyla corap da almayın .aaslın sankı agustos ayında marmarıs yada antalya ya tatıle gıdıyormuscasına valızınızı hazırlamanız en dogrusu olacaktır.
ozturkpaz

Tayland / Pattaya Empty
MesajKonu: bende ordaydım   Tayland / Pattaya EmptyCuma Haz. 04, 2010 4:32 pm

Bende gerçi oraya 6.ncı gidişim geçen üç ay önce yaptım ama hala diyorum ya harika ben açıkçası keyif alıyorum...açıkçası turlarla filan gitmiyorum ya kredi kartımın mil puanı kullanıyorum yada mil satın alıp gidiyorum...o yüzden bana çok kolay geliyor gerçi ben her gidişimde pattayaya gidiyorum yada bankokda pantip plazaya...alandan pattaya kaç liraya gidilir...ne yenir nerde yenir otel fiyatları nedir nerde eğlenilir ve tabiki bayanlar... ne sormak isterseniz ben size elimden geldiği kadar cevaplayabilirim
sangu

Tayland / Pattaya Empty
MesajKonu: Geri: Tayland / Pattaya   Tayland / Pattaya EmptyCuma Haz. 04, 2010 11:04 pm

Merhaba.

Ben hazaıran 12de taylanda gıdıyorum. Tek basıma yapacagım bu tatılde bana yarıdımcı olurmusunuz... 8gece 9gunluk tayland gezımde yapmak ıstedıklerım elımden geldıgınce sabıt bır yerde kalmayıp gorulmesı gereken yerlerı gormek ama bılıyorum kı zamanım bunlar ıcın kısıtlı. Orada sıkıntı cekecegım konularda ozellıkle tecrubelerınızı beklıyorum.
Admin
Admin
Admin

Tayland / Pattaya Empty
MesajKonu: Geri: Tayland / Pattaya   Tayland / Pattaya EmptyPerş. Haz. 10, 2010 4:43 pm

Herhangibir problem yaşayacağınız bir durum olacağını zannetmiyorum.
hasan

Tayland / Pattaya Empty
MesajKonu: Geri: Tayland / Pattaya   Tayland / Pattaya EmptyÇarş. Ara. 29, 2010 11:51 pm

arkdaşlar bir konuda sizden yardım istiyeçem pattayaya 1 sefer geldim 24 10 2010 da 7 gün pattaya da kaldım 22 01 2011 de yine geliyorum uçak biletini aldım bu sefer gelişim orada bir iş kurmak gıda üzerine bir iş yapmayı düşünüyorum sermaye olarak 45.000 € ayırdım yeterli olurmu ve şirket kurmak baya zor diyorlar bu konuda bana yardımçı olabileçek birileri varmı simdiden teşekürler
Admin
Admin
Admin

Tayland / Pattaya Empty
MesajKonu: Geri: Tayland / Pattaya   Tayland / Pattaya EmptyÇarş. Şub. 02, 2011 7:48 pm

hasan demiş ki:
arkdaşlar bir konuda sizden yardım istiyeçem pattayaya 1 sefer geldim 24 10 2010 da 7 gün pattaya da kaldım 22 01 2011 de yine geliyorum uçak biletini aldım bu sefer gelişim orada bir iş kurmak gıda üzerine bir iş yapmayı düşünüyorum sermaye olarak 45.000 € ayırdım yeterli olurmu ve şirket kurmak baya zor diyorlar bu konuda bana yardımçı olabileçek birileri varmı simdiden teşekürler

Şirket kurulum işleri şayet yanınızda bu işi bilen bizler gibi firmalar olmaz ise evet oldukca zorlayıcı olabilir . Bu konuda bizlerden destek almak isterseniz info@thailandconcept.com mail adresimizden görüşme sağlayabilirsiniz.
solter

solter

Tayland / Pattaya Empty
MesajKonu: Tayland Pattaya   Tayland / Pattaya EmptyPaz Mart 20, 2011 10:20 am

Arkadaşlar Pattaya da gece hayatı dışında tam 42 aktivite var.

Tayland / Pattaya
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Tayland Hakkında Bilgiler
» Tayland / Yiyecek Özet
» Tayland / Bangkok - Pattaya
» Tayland Pattaya'dan direk bağlantı