THAILAND CONCEPT CO. LTD.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
THAILAND CONCEPT CO. LTD.

TAYLAND HAKKINDA ARADIGINIZ HERSEY BURADA.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Tayland Hakkında Bilgiler

4 posters
YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

Tayland Hakkında Bilgiler Empty
MesajKonu: Tayland Hakkında Bilgiler   Tayland Hakkında Bilgiler EmptyPerş. Haz. 04, 2009 9:41 am

TAYLAND ‘ A HOŞGELDİNİZ

Tayland Uzakdoğu’nun merkezi sayıldığından görülecek bir ülke haline gelmiş. Ancak burayı “gördüm” diyebilmek için uzun süreli kalıp insanlarıyla vakit geçirmek ve doğasıyla iç içe olmak gerekiyor.

Başkent Bangkok her ne kadar kanalları ve gökdelenleri ile görülmesi gereken bir şehir olsa da, gökdelenler ve çok büyük alışveriş merkezleri şehri yutmaya başlamış, bu yüzden de trafik ayrı bir sorun oluşturmuş ama yine de görülmesi gereken görkemli sarayı ve önemli tapınakları var. Bunların haricinde gece kurulan sokak pazarları ve Çin toptancılarının bulunduğu yerlerde görülmesi gerekenler arasında.

Tayland’ta tabiat güzelliklerini, Thai gelenek ve göreneklerini, gerçek yaşam tarzlarını görmek için mutlaka şehir dışına ve köylere çıkmak gerekiyor.

24 saat her yerde bulunabilen ve sokaklara kurulan yemek tezgahları pek hijyenik olmasa da değişik tatlara ev sahipliği yapıyorlar. Yemekleri genelde soslu ve sulu, tatlarında ise acı ve şeker karışımı çok kullanılıyor. Burası deniz ürünleri ve meyve çeşitlerinin zenginliği bakımından tam bir cennet. Diğer ülkelere göre deniz ürünlerinin ve meyvelerin fiyatları oldukça ucuz. Turla gelenlerin çoğu maalesef bunların hiç birini göremiyor ve tadamıyor.

Thai dili oldukça zor, harfleri Latin harflerine göre çevirdikten sonra okunuşları çok önemli. Hem gerekli tonlamayı verip hem de melodisini katarak okumak gerekiyor. Biraz şarkı söylemek gibi.

Pattaya ; Bangkok’ a en yakın sayfiye yeri olduğundan tam bir turizm cenneti olmuş durumda. 24 saat yaşayan bu şehirde her şeyi bulmanız mümkün. Ladyboy Showları ve meşhur gece hayatının dışında da, gezilip görülmesi gereken yerleri oldukça fazla, bu yüzden kısa zamanda Tayland’ı azda olsa tanıyabilmek açısından Pattaya en uygun yer.

Tayland’ta gece hayatının yoğun olarak yaşandığı şehirler başta Pattaya ve Bangkok’tur. Tayland’da her şeyi özgürce yapabilir, rahat, eğlenceli ve gözlerden uzak bir tatil geçirebilirsiniz. Tayland bu konuda size her türlü imkanı sağlamaya hazır. İşte bu yüzden Tayland dünyanın en gözde turizm cennetlerinden biri haline gelmiş ve dünyanın dört bir yanından gelen turistler (özellikle erkekler) bu gece hayatını keşfetmek için yılın 12 ayı hiç fark etmeksizin akın akın buraya geliyor.
http://www.thailandconcept.com
solter

solter

MesajKonu: Geri: Tayland Hakkında Bilgiler   Tayland Hakkında Bilgiler EmptyPerş. Haz. 04, 2009 10:20 am

Tayland / Pattaya’daki rehber ve yol arkadaşınız ;

Tayland’ta Türk personel ile genelde gruplara ve free gelenler ile iş adamlarına, birikmiş milleri ile gelenlere hizmet veriyoruz. Alan karşılama, Otel Transferleri, Otel Rez. ve Restorantlar ile Gezilere, Eğlencelere eşlik edip yardımcı oluyoruz. Günlük Rehberlik Hizmetleri yapıyoruz.

Bangkok'ta 20 - 25 $ ‘dan başlayan otel seçeneklerimiz var
Pattaya da ise 20 $ dan başlayan otel seçenekleri var

Bu arada özel müşteriler için VIP Hizmet de veriyoruz

Günlük ve Haftalık kiralanan villa ve evlerin günlük fiyatları da 100 – 150 $ dan başlıyor.

Pattaya’da anlaşmalı bulunduğumuz Grup Otel Zinciri ; Sabai Grup

www.sabailodge.com www.sabailodhe.in.th www.sabairesort.in.th

İnternet sitesinden Grup otellerin genel ve havuz görüntüleri ile oda fotoğraflarını görebilir. Yüksek Sezon, Düşük Sezon ve şu andaki oda fiyatlarını da siteden inceleyebilirsiniz.
Numy

MesajKonu: ขอบคุณ   Tayland Hakkında Bilgiler EmptyÇarş. Şub. 24, 2010 1:21 pm

Tesekkurler Ben De Thailandliyim Ama Turkiyeye Tasindim Bu Arada Baslıgın Anlami;

ขอบคุณ:Tesekkurler
redbull

MesajKonu: Selam   Tayland Hakkında Bilgiler EmptySalı Ağus. 17, 2010 10:14 am

Merhaba arkadaşlar..
Tayland merakı bende 23 nisanda başladı. kızımın okuluna gelen taylandlı yabancı öğrencilerden birini 10 gün süre ile misafir ettik. Ama aramızda öyle bir bağ oluştu ki sürekli nette görüşmeye devam ediyor. Ben örf ve adetlerine bu kadar bağlı bir millet görmedim. Kasım ayında tayland a kızımla birlikte bir seyhat yapmayı planlıyorum. bu konu hakkında bana yol yordam gösterip yardımcı olursanız sevinirim. Öğrencim bu arada bangkok da yaşıyor
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Tayland Hakkında Bilgiler   Tayland Hakkında Bilgiler EmptyPaz Eyl. 26, 2010 4:36 pm

redbull demiş ki:
Merhaba arkadaşlar..
Tayland merakı bende 23 nisanda başladı. kızımın okuluna gelen taylandlı yabancı öğrencilerden birini 10 gün süre ile misafir ettik. Ama aramızda öyle bir bağ oluştu ki sürekli nette görüşmeye devam ediyor. Ben örf ve adetlerine bu kadar bağlı bir millet görmedim. Kasım ayında tayland a kızımla birlikte bir seyhat yapmayı planlıyorum. bu konu hakkında bana yol yordam gösterip yardımcı olursanız sevinirim. Öğrencim bu arada bangkok da yaşıyor

Merhaba yapacagınız seyahat hakkında ogrenmek ıstedıklerınızı yazarsanız bilgi verilecektir .
http://www.thailandconcept.com
solter

solter

MesajKonu: Tayland Pattaya   Tayland Hakkında Bilgiler EmptyPaz Mart 20, 2011 10:17 am

Tayland özellikte Pattaya artık dünyanın merkezi sayılıyor ve her erkeğin görmesi gereken bir yer, hala gelmedinizse, bekliyoruz.

Tayland Hakkında Bilgiler
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Tayland / Pattaya
» Tayland / Yiyecek Özet
» Tayland / Bangkok - Pattaya
» Tayland Pattaya'dan direk bağlantı