THAILAND CONCEPT CO. LTD.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
THAILAND CONCEPT CO. LTD.

TAYLAND HAKKINDA ARADIGINIZ HERSEY BURADA.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Tayland / Yiyecek Özet

YazarMesaj
solter

solter

Tayland / Yiyecek Özet Empty
MesajKonu: Tayland / Yiyecek Özet   Tayland / Yiyecek Özet EmptyCuma Haz. 05, 2009 5:39 am

Fotoğrafçı Dünya Gezgini ;

24 saat her yerde bulunabilen ve sokaklara kurulan yemek tezgahları pek hijyen olmasa da değişik tatlara ev sahipliği yapıyorlar, genelde soslu , sulu şekerli, tatlı , acılı hepsi karışık olarak yiyorlar. Burası deniz ürünleri ile meyve cenneti hem de bize göre de oldukça ucuz.
Az ve sık yiyorlar, günlük kalori ihtiyaçlarına göre , belkide bu yüzden ufak tefek ve zayıflar.
solter

solter

Tayland / Yiyecek Özet Empty
MesajKonu: Tayland Pattaya   Tayland / Yiyecek Özet EmptyPaz Mart 20, 2011 10:31 am

Arkadaşlar özellikle Tayland'a gidip aç kaldım diyenlere seslenmek istiyorum, sırf Pattaya'da 12 tane büyük alış veriş merkezleri var ve içlerinde yiyecek içecek dolu, ayrıca bir çokta pastane var çeşit çeşit ekmek bile çıkartıyorlar, ancak kısıtlı zamanda ve turlarla gelenler sanırım vakitleri olmadığı için araştıramıyorlar, birde 4 tane Türk Lokantası ve 2 Tanede dönerci var, Pattaya'da aç kaldım diyenler beni arayabilirler. 0871 500 592 - Tr.den ararken + 66 871 500 592

Tayland / Yiyecek Özet
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Tayland / Pattaya
» Tayland Hakkında Bilgiler
» Tayland / Bangkok - Pattaya
» Tayland Pattaya'dan direk bağlantı